Zamieszczone pamiątki (228) orka58:

...oraz podczas Koronacji Pani Jazłowieckiej w lipcu 1939 roku.Oficerowie pułku w niewoli niemieckiej.Pierwszy od prawej stoi chorąży Gadzin.Starszy wachmistrz Kazimierz Juzwa (w środku) przy nagrodzie przechodniej im. Ułanów Jazłowieckich,ufundowanej przez Koło Pułkowe we Wrocławiu.
Żródło:"Ułani Jazłowieccy".Londyn 1988.Poczet sztandarowy podczas defilady z okazji Dnia Niepodległości w 1938 roku.Pierwszy od prawej.st.wachm.Michal Skopowski.Poczet sztandarowy przed Pomnikiem Poległych w koszarach na Jałowcu w drugiej połowie lat trzydziestych.Pierwszy od prawej st.wachm.Michał Skopowski.Poczet sztandarowy pułku na ulicy Łyczakowskiej podczas uroczystości przed Pomnikiem Bartosza Głowackiego w drugiej połowie lat trzydziestych.Drugi od prawej st.wachm.Michał Skopowski.W kancelarii pułkowej podczas pracy.
Ze zbiorów Krzysztofa Gożdzika.Ppor.Gerard Korolewicz (pierwszy od lewej) jako oficer sztandarowy.Koszary na Jałowcu,koniec lat trzydziestych.Wachm. pchor. Wiktor Ziemiński (pierwszy z lewej) w Bydgoszczy w 1937 r. (fot. ze zb. Krzysztofa Gożdzika).Bolesław Kostkiewicz jako podporucznik rezerwy 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich.
Z "Dzieje Ułanów Jazłowieckich".Praca zbiorowa.Londyn 1988.